• 1 z 3
 

Foto na hrob na keramické dlaždici 20x25

 

Porcelánová fotografie na hrob, gravírovaná laserem na keramickou dlaždici. Foto na hrob netradičně. Vhodné na hrob i jako památka na doma.

Dostupnost Skladem
Varianta
Můžeme doručit do
6.12.2023
Běžná cena 850 Kč
Ušetříte 160 Kč (–18 %)
690 Kč
   
Značka JWD
Kategorie Fotky na hroby
 

Nabízíme neobvyklou variantu fotografie na hrob na keramické dlažbě, navíc vypalovanou laserem přímo do glazury. Věříme, že ani na místě posledního odpočinku nemusí vládnout stereotyp. Keramické fotce na hrob dáme netradiční vzhled.

Pro tento postup připravujeme speciální technologický přípravek, který zaručí vypálení hluboko do glazury, takto vyrobená fotka na náhrobek je velmi odolná povětrnostním vlivům a UV záření.

Zadní část je vroubkatá, dlaždici tak lze nalepit lepidlem nebo "mamutem" přímo na náhrobek.

Netradiční vzhled fotky vzniká právě vypalováním laserem, nejde tedy o klasický tisk, pískování ani ruční kresbu. Výroba fotek na hroby laserem se dá považovat za netradiční zpracování.

Fotku  na keramiku graficky upravíme pro potřeby gravírování, tato úprava je již v ceně. Po nanesení a zatvrdnutí prostředku vygravírujeme fotku, zabalíme a posíláme k Vám. 

Fotku nám zašlete na náš email vecnyklid@gmail.com po zadání objednávky Vám přijde informační email s číslem objednávky, to prosím uveďte k mailu se zaslanou fotkou.

Varianta na přání - lze zvolit svojí dlaždici a svoji velikost -taková poptávka je vždy naceněna individuálně.

 

 

Výhody:

- nemusíte nikam jezdit, vše vyřídíme na dálku

- grafické zpracování fotky v ceně

- individuální přístup

- neobvyklý vzhled fotky

 

Nevýhody:

- vlastní montáž

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: