```
JWD

Dřevěné kostky v šuplíčku, vlastní foto

16 dubových kostek s gravírováním fotek jako skládačka, krabička na kostky.  Kostky s masivu o rozměru 25x25mm.

850 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Můžeme doručit do:
31.7.2024
Kód: HRA05
Dřevěné kostky v šuplíčku, vlastní foto
JWD

Detailní popis produktu

 Skládačka s edukativní funkcí.  Na každé straně vygravírujeme fotku dle vašeho přání. 

Pokud chcete skládačku na míru - stačí připojit Vaši fotku a jméno do objednávky, fotku použijeme na strany kostek a jméno uvedeme na víčku krabičky, můžete si tak být jistí, že taková skládačka je určená přímo pro Vaše dítě.

Varianta kostek s fotkami obsahuje 6 fotek dle Vašeho výběru.

Každá fotografie je specifická a je třeba její grafická úprava. Podle vzhledu fotky je někdy možné využít vysoké detaily, někdy musíme víc vytáhnout kontury fotky, tak, aby na materiálu fotka více vynikla. Vždy foto upravíme tak, aby výsledek byl ten nejlepší možný v zavislosti na materiálu a kvalitě, vzhledu fotky. Tato úprava je již v ceně ať už nám to zabere 20 minut nebo 2 hodiny.

Upozorňujeme, že vzhledem k řezu kostek i proti "létům" dřeva nelze na kostkách dosáhnout vysoké kvality gravírování fotek na všech stranách, u kostek gravírujeme v nižším rozlišení. Jedná se o ruční práci, kostky tedy nejsou strojově naprosto přesné. Jsme ale přesvědčeni, že pokud objednáváte u nás, je to právě kvůli originalitě, ruční práci a individuálnímu přístupu.

Upozorňujeme, že kvůli velikosti kostek hrozí možné zardoušení, proto nenechávejte své dítě bez dozoru.

Fotografii prosím přikládejte v co největším rozlišení a kvalitě, ideálně z fotoaparátu nebo dobrého mobilu. Skenované fotky skenujte v nejvyšším rozlišení (DPI). Přeposílání přes FCB,Whatup atd. snižuje kvalitu. V případě nutné konzultace ohledně zaslané fotky Vás budeme kontaktovat.

Dodání hotového výrobku 2-5  dní.

Obsahuje : 16 kostek z masivu, ručně opracované a obroušené. Rozměry 2,5x2,5 cm, celkem 10x10cm. Krabička s motivem. Dárkové balení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kostky a hlavolamy
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: