```

O nás.

Chcete vědět s kým máte tu čest a kdo vyrábí všechny položky z našeho menu?

Gravírování a výřezy na zakázku. Výroba náhrobních desek, pamětních cedulí, gravírovaných fotek, originálních dárků.

Jsme dva kamarádi co se vzájemně doplňují v různých oborech. Oba dva jsme nadšenci do technologií, moderního přístupu, ale nezapomínáme na to, co nás naučily naši předci, a tak máme v oblibě i ruční práci a postupy s ní spojené. Oba nás baví, když pod našimi rukami něco vzniká, obzvlášť pokud výrobkem můžeme udělat radost i někomu jinému něž nám samotným

Honza má v ruce technologické postupy, v oboru gravírovaní a laseru je profík. Je to vášnivý modelář, včelař, miluje veterány, je technologicky velmi zdatný a zabývá se další tunou věcí :) Honza má na starost stránku výroby, tedy vyrábí většinu věcí, které máme v nabídce. Ve spolupráci s kolegou vymýšlí nové produkty a realizuje jejich nákres a výrobu, vlastní profi stroje, které nám výrobu zajištují.

Jarda má v ruce počítače a marketing, miluje ruční práci a vyžívá se v ní, je to kutil truhlář, tesař, pokrývač, zedník, zahradník, instalatér, zkrátka chlap co se neztratí. Zajišťuje technickou stránku jako správa eshopu, marketing a komunikaci se zákazníky. Připravuje náhledy k produktům, upravuje fotky a připravuje data pro výrobu.

Jsme přesvědčeni, že naše zkušenosti, vzájemný respekt a uznání nás může oba posunout dál. Jsme si jistí, že nás motivuje k lepším výsledkům a hlavně k tomu, abychom Vám, našim zákazníkům mohli nabízet kvalitní produkty, které jinde nekoupíte - tedy pokud nechcete překupované zboží z Číny, výrobky pod cenou bez dokladu nebo sériově vyráběné výrobky.

My Vám zajistíme profesionální a hlavně individuální přístup, ochotu se na všem domluvit a vyrobíme Vám originální dárek nebo doplněk přímo Vám, na míru.

To jsme my, JWD.