```

Náhrobek pro psa z keramiky

Víme, že vyrovnat se se ztrátou milovaného zvířecího přítele je těžké, sami to známe. Vzpomínku si jistě uchováte v srdci! My Vám tuto vzpomínku pomůžeme uchovat s našimi náhrobními deskami na z keramiky, které vydrží ještě déle.

Pomník pro pejska či ježka z keramiky představuje velmi odolné značení pomocí naší vlastní technologie, kterou jsme si vyvinuly. Na náhrobní keramickou desku naneseme speciální přípravek a ten pak pomocí laseru zapečeme do lazury keramiky. Takový náhrobek pro psa s jeho vlastní fotkou, kterou zdarma upravíme, je proveden ve vysokých detailech, značení na psí pomník je trvalé, nesmazatelné a odolné proti UV záření i počasí. Náhledy před výrobou samozřejmostí.

Zvířecí náhrobky z keramiky mají světlejší vzhled desky a tmavé detailní značení, deska je velmi odolná a hodí se tak kamkoliv na zahradu, na místo odpočinku vašeho miláčka. Keramický zvířecí náhrobek nabízí několik rozměrů, 3 odstíny barev a příjemné ceny.

Vašeho miláčka nemusíte mít jen v srdci, ale i stále na očích. Náhrobek pro psa, psí pomník, pomník pro psa, náhrobek pro kočku, pomník pro pejska, nahrobní deska pro psa.

 
479
159014791590

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem