```
JWD

Pomník pro pejska s textem, dlaždice, 20X25

Víme, že vyrovnat se se ztrátou milovaného zvířecího přítele je těžké, sami to známe. Vzpomínku si jistě uchováte v srdci! My Vám tuto vzpomínku pomůžeme uchovat s našimi náhrobními deskami na z keramiky, které vydrží ještě déle.

Pomník pro pejska či ježka z keramiky představuje velmi odolné značení pomocí naší vlastní technologie, kterou jsme si vyvinuly. Na náhrobní keramickou desku naneseme speciální přípravek a ten pak pomocí laseru zapečeme do lazury keramiky. Takový náhrobek pro psa s jeho vlastní fotkou, kterou zdarma upravíme, je proveden ve vysokých detailech, značení na psí pomník je trvalé, nesmazatelné a odolné proti UV záření i počasí. Náhledy před výrobou samozřejmostí.

Zvířecí náhrobky z keramiky mají světlejší vzhled desky a tmavé detailní značení, deska je velmi odolná a hodí se tak kamkoliv na zahradu, na místo odpočinku vašeho miláčka. Keramický zvířecí náhrobek o rozměru 20x25cm v bílé barvě představuje ekonomickou přesto kvalitní variantu.

Vašeho miláčka nemusíte mít jen v srdci, ale i stále na očích.

náhrobek pro psa, pomník pro psa, pomník pro pejska, zvířecí náhrobek, psí pomník, psí náhrobek, vzpomínka na psa, náhrobní deska pro psa, vzpomínka na mazlíčka,psí náhrobky, zvířecí náhrobek, zvířecí náhrobky, náhrobek pro kočku

869 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
31.7.2024
Kód: 1521
Pomník pro pejska s textem, dlaždice, 20X25
JWD

Detailní popis produktu

 Proč si vybrat náš keramický psí pomník?

- jedinečnost na trhu, gravírujeme skutečné fotografie

- vysoká pevnost a velmi odolné gravírování

- grafické zpracování textu a fotky v ceně

- individuální přístup ke každému náhrobku

- neobvyklý  a přesto detailní vzhled fotky

- oproti kamenu nízká cena

Náhrobky pro zvířata gravírujeme pomocí laseru, text na pomníku je pak přesný a trvale zanesený do povrchu keramiky. Používáme speciální technologický přípravek, který jsme si sami vyvinuly.  Náhrobky nelze barvit, vzhled je vždy s tmavým textem a vykreslením fotky. Pro více informací o metodě se dozvíte na tomto odkazu.

Tradiční krása a moderní technologií - Naše keramické náhrobní desky jsou dokonalým spojením tradičního řemesla a inovativní technologie. Keramika, známá pro svou odolnost a estetickou hodnotu, je v našich rukou transformována do vysoce odolného náhrobku, který odolává času a povětrnostním vlivům

Náhrobní desky z keramiky pro psy: Věčná pocta vašim čtyřnohým přátelům. Na JWD si vážíme nezastupitelné role, kterou mají naši psí společníci v našich životech. S hrdostí vám proto představujeme naši exkluzivní řadu náhrobních desek pro psy vyrobených z keramiky speciálním postupem gravírování za použití technologického přípravku, který jsme si sami vyvinuly, nabízí trvalou a důstojnou poctu vašemu věrnému příteli.

Keramika nejen že dodává psímu pomníku exkluzivní vzhled, ale také zajišťuje, že náhrobek zůstane odolný proti nepříznivým povětrnostním podmínkám a zachová si svou krásu po mnoho let. Přípravek totiž zapečeme do glazury dlažby a tím vytvoříme nesmazatelný nápis či fotku.  Naše zvířecí pomníčky jsou navrženy s hlubokým porozuměním pro vaši potřebu uctít památku vašeho zvířecího přítele.

Klademe důraz na kvalitu a preciznost a poctivost, proto bude Váš pomník pro pejska po odsouhlaseném náhledu vždy vyroben s nejlepším možným výsledkem k Vaší spokojenosti. Grafika i fotka je trvale zanesena do povrchu s přesností setin milimetru. Každý materiál máme poctivě otestovaný, každou fotku individuálně upravíme vybranému materiálu a proto psí pomníčky vyrábíme opravdu personalizované.

Transparentní ceník  Vám ihned řekne, kolik Vás bude náhrobní deska pro psa od Věčnýklid.cz stát bez dalších poplatků, náhledy totiž máme v ceně, podle vybraného materiálu nabízíme psí pomníčky v několika cenových relacích, vybere si každý. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: