```
  • 1 z 7
 

Dřevěné kostky s obrázky zvířat na přání

 

16 dubových kostek s gravírováním obrázků jako skládačka. Kostky s masivu o rozměru 25x25mm.

Dostupnost Na dotaz
Můžeme doručit do
4.6.2024
650 Kč
   
Kód produktu HRA04
Značka JWD
Kategorie Kostky a hlavolamy
Záruka 2 roky
 

Skládačka s edukativní funkcí.  Na každé straně je vygravírovaný obrázek zvířátka s úvodním písmenem a názvem zvířátka, dítě si tak osvojí vzhled písmen a snadno je přiřadí ke zvířátku. Kostky obsahují 6 obrázků, které si můžete sami zvolit. Při objednávce, která nebude upřesněná, vyrábíme s náhodnými motivy.

Varianta se zvířátky - lze umístit 5 zvířátek dle vlastního výběru a 1 fotku dítěte.

Pokud chcete skládačku na míru - stačí nám do objednávky napsat oblíbená zvířátka vašeho dítěte nebo jeho další oblíbené postavy či předměty a my už se postaráme o grafický návrh, můžete nám také zaslat fotku Vašeho dítěte a jeho jméno, fotku použijeme na jednu stranu kostek a jméno uvedeme na víčku krabičky, můžete si tak být jistí, že taková hračka je určená přímo pro Vaše dítě.

Každá fotografie je specifická a je třeba její grafická úprava. Podle vzhledu fotky je někdy možné využít vysoké detaily, někdy musíme víc vytáhnout kontury fotky, tak, aby na materiálu fotka více vynikla. Vždy foto upravíme tak, aby výsledek byl ten nejlepší možný v zavislosti na materiálu a kvalitě, vzhledu fotky. Tato úprava je již v ceně ať už nám to zabere 20 minut nebo 2 hodiny.

Fotografii prosím přikládejte v co největším rozlišení a kvalitě, ideálně z fotoaparátu nebo dobrého mobilu. Skenované fotky skenujte v nejvyšším rozlišení (DPI). Přeposílání přes FCB,Whatup atd. snižuje kvalitu. V případě nutné konzultace ohledně zaslané fotky Vás budeme kontaktovat.

Upozorňujeme, že vzhledem k řezu kostek i proti "létům" dřeva nelze na kostkách dosáhnout vysoké kvality gravírování fotek na všech stranách, jedná se o ruční práci, kostky tedy nejsou strojově naprosto přesné. Jsme ale přesvědčeni, že pokud objednáváte u nás, je to právě kvůli originalitě, ruční práci a individuálnímu přístupu.

Upozorňujeme, že kvůli velikosti kostek hrozí možné zardoušení, proto nenechávejte své dítě bez dozoru.

Dodání hotového výrobku 2-5  dní.

Obsahuje : 16 kostek z masivu, ručně opracované a obroušené. Rozměry 2,5x2,5 cm, celkem 10x10cm. Krabička s motivem. Dárkové balení.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: