```
JWD

Dřevěné modely - 3D model Mopedu

3D model mopedu, skládačka a hlavolam v jednom. Model mopedu.

580 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
31.7.2024
Kód: MODAUT03
Dřevěné modely - 3D model Mopedu
JWD

Detailní popis produktu

Máte rádi skládačky a hlavolamy, jste začínající modelář a nebo chcete prostě udělat radost sobě nebo dětem?  Naše 3D modely z překližky jsou na to ideální. 

Moped patří mezi náročnější modely, lepte až tehdy, když si budete jistí správným umístěním dílku.

Naše modely jsou vyráběné ručně - od opracování surové desky, přes nákres, vypálení, gravírování až po balení. Neprodáváme žádné překoupené zboží. A i proto Vám můžeme nabídnou personifikaci modelu přímo na míru pro toho, komu model objednáte. Stačí nám do poznámky u objednávky napsat vaše přání - např. - Uveďte na model jméno Adam. My najdeme vhodné viditelné místo po sestavení a na správný díl vygravírujeme jméno či logo dle přání. Takto personifikovaný model je pak opravdu originální. Modely dodáváme jako hlavolamy-skládačky, pokud budete ale potřebovat pomoct, návody jsou na našem Youtube.

Modely jsou vyřezávané laserem z překližky o tl. 3mm, jsou tak dostatečné pevné i pružné. Výřezy jsou přesné a tak do sebe dílky perfektně zapadají. I přesto však doporučujeme spoje, u kterých jste si při skládání jistí, zakápnout tekutým vteřinovým lepidlem, model pak bude více stabilní. Modely jsou spíše určené k vystavení.

Naše modely jsou dodávané v rozloženém stavu, menší dílky jsou uložené v sáčku, aby nedošlo ke ztrátě, to celé pak balíme do dárkových krabiček, takže už nemusíte řešit jejich balení. Návody u lehčích modelů nedodáváme, jelikož jde o puzzle/skládačku/hlavolam, inspiraci pro složení najdete ve fotonávodu nebo ve videu.

Inspiraci ke skládání a nebo videa z výroby či zpětnou vazbu nám můžete dát na našich kanálech na facebooku a instagramu. Budeme rádi za Vaše komentáře.

  

Velikost 33x23x100

Doplňkové parametry

Kategorie: Auto Moto
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: