```
JWD

Dřevěné modely - Kočka skládací model

Skládací model - hlavolam 3D kočky. Model vhodný k domalování.

530 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
31.7.2024
Kód: 315
Dřevěné modely - Kočka skládací model
JWD

Detailní popis produktu

Máte rádi skládačky a hlavolamy, jste začínající modelář a nebo chcete prostě udělat radost sobě nebo dětem?  Naše 3D modely z překližky jsou na to ideální. 

Naše modely jsou vyráběné ručně - od opracování surové desky, přes nákres, vypálení, gravírování až po balení. Neprodáváme žádné překoupené zboží. A i proto Vám můžeme nabídnou personifikaci modelu přímo na míru pro toho, komu model objednáte. Stačí nám do poznámky u objednávky napsat vaše přání - např. - Uveďte na model jméno Adam. My najdeme vhodné viditelné místo po sestavení a na správný díl vygravírujeme jméno či logo dle přání. Takto personifikovaný model je pak opravdu originální. Modely dodáváme jako hlavolamy-skládačky, pokud budete ale potřebovat pomoct, návody jsou na našem Youtube.

Modely jsou vyřezávané laserem z překližky o tl. 3mm, jsou tak dostatečné pevné i pružné. Výřezy jsou přesné a tak do sebe dílky perfektně zapadají. I přesto však doporučujeme spoje, u kterých jste si při skládání jistí, zakápnout tekutým vteřinovým lepidlem, model pak bude více stabilní. Modely jsou spíše určené k vystavení.

Naše modely jsou dodávané v rozloženém stavu, menší dílky jsou uložené v sáčku, aby nedošlo ke ztrátě, to celé pak balíme do dárkových krabiček, takže už nemusíte řešit jejich balení. Návody u lehčích modelů nedodáváme, jelikož jde o puzzle/skládačku, přikládáme pouze foto hotového výrobku pro inspiraci při skládání. Pokud by jste se skládáním ale potřebovali pomoct, podívejte se na stručný fotonávod nebo videonávod.

Inspiraci ke skládání a nebo videa z výroby či zpětnou vazbu nám můžete dát na našich kanálech na facebooku a instagramu. Budeme rádi za Vaše komentáře.

  

Velikost 250x200x100mm

Doplňkové parametry

Kategorie: 3D Modely ze dřeva
Velikost: 25x20x10 cm
Materiál:: překližka 3mm
Dárkové balení:: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: