```
JWD

Firemní vánoční dárky - Krabička stromek ze dřeva

Vánoční krabička s otevíracím víčkem se zámečky ve tvaru stromku z MDF decky - Eco Friendly. Firemní dárky na míru.

289 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
31.7.2024
Kód: VANKRAB01F
Firemní vánoční dárky - Krabička stromek ze dřeva
JWD

Detailní popis produktu

Originální firemní dárek, prezentace firmy, firemní dárkové předměty nebo vánoční dárky pro obchodní partnery. Přizpůsobíme na míru Vaší firmě, uvedeme věnování zaměstnancům nebo poděkování Vaším obchodním partnerům. Při větším odběru nabízíme individuální cenu. Lze si vybrat i z připravených motivů.

Vánoční Krabička s otevíracím víčkem se zámečky ve tvaru stromku. Krabička se hodí jako dekorace, na šperky nebo doplňky. Krabička je ze série Eco Friendly - recyklovaných materiálů. 

Krásná tématická krabička na Vánoce, kterou personalizujeme textem, citátem nebo vzkazem. Hodí se k naplnění něčím hezkým a jako osobní vánoční dárek pro ženy.

Krabičky zasíláme jako skládačku v rozloženém stavu, sestavení je jednoduché a v případě nouze se inspirujte fotkami u výrobku. Krabičky vyrábíme tzv. "na kladivo", díly do sebe stačí "naťukat" kladivem a spoje pevně drží, někdy je však možné, že spoj bude volnější a doporučujeme v obou případech slepit.

Krabičky jsou vyrobené z dekorované MDF desky, ta sama o sobě moc přírodní není (je to lisovaný dřevěný odpad s lepidlem), ale materiál se vyrábí a při jeho zpracování vzniká dost zbytků a odpadů, které by skončily na skládce nebo ve spalovně. My jsme navázali spolupráci s některými firmami, tyto zbytky odkupujeme a odpadu dáváme nový život ve formě našich krabiček. A to hned dvakrát - MDF deska je vyrobena z lisovaného odpadu v dřevovýrobě, třísky a piliny se namelou a slisují s lepidlem a vyrobí ze z něj deska. Ta se pak používá jak "záda" ve skříních a nábytku. Tyto desky jsou velkoformátové a u řezání vzniká odpad v podobě malých kousků. My tento odpad využijeme vlastně podruhé a vdechneme mu nový život.

Materiál: MDF -různé dekory

Velikost: 15x10x4,5 cm

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: