```
JWD

Fotka na dřevo - masiv, 35x25

Exklusivní fotka na dřevě z masivu je velmi originální a trvalé ztvárnění fotografie. Vaše vzpomínky s milovanými přáteli a rodinou, které nikdy nevyblednou ani se nesmažou z telefonu. Gravírované fotky na dřevo jsou spojením přírody, lásky a vzpomínek, protože fotku "vypálíme" laserem s naprostou přesností a detailem. Tím vznikne trvalé spojení fotky s deskou dřeva.

Gravírování fotek na masiv máme náležitě otestované, ke každé fotce vybíráme svou vlastní desku, která danou fotku potrhne nejlépe. Gravírované fotky na masivní desce jsou netradiční, značně propojené s léty dřeva. Přírodní, originální vzhled.  

Gravírované fotografie nabízíme ve verzi k zavěšení na zeď. 

Dodání hotového výrobku 2-5  dní. Deska masivu o tl. 19mm, háček. Gravírované fotografie, gravírování fotky do dřeva, gravírovaná fotka, gravírování fotky, gravírování fotek do dřeva, gravírování fotek, fotka na dřevě, fotky na dřevo, foto na dřevě.

1 290 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
31.7.2024
Kód: 1602
Fotka na dřevo - masiv, 35x25
JWD

Detailní popis produktu

 Přineste kus přírody do vašich vzpomínek s našimi gravírovanými fotografiemi na dřevo.

Dřevěné fotky na masiv jsou hodně specifické, jelikož mají jedinečný vzhled - hodně vyniknou přirozená léta dřeva. Fotka je pak hodně prokreslená i kresbou dřeva což dělá masiv originálním materiálem. Desky masivu jsou tzv. ze spárovky, to znamená, že je deska složená s více pruhů dřeva slepených k sobě, každý pruh dřeva může být trochu jiný a proto jsou fotky na dřevo z masivu opravdu jedinečné - každý kus je originálDesku pro dřevěnou fotku vybíráme na základě zaslané fotky, aby jsme docílili opravdu komplexního vzhledu a kresbu dřeva co nejlépe promítly do fotky.Detail kresby masivu

Každá fotografie je specifická a je třeba její grafická úprava a správný výběr desky, kdy se snažíme vybrat pro fotku i ten správný kus materiálu, bez vad, s minimem přechodů tmavších a světlejších let, aby fotka na dřevě působila celistvě. Podle vzhledu fotky je někdy možné využít vysoké detaily, někdy musíme víc vytáhnout kontury fotky, tak, aby na materiálu fotka více vynikla. Vždy foto upravíme tak, aby výsledek byl ten nejlepší možný v závislosti na materiálu a kvalitě, vzhledu fotky. 

Fotografii prosím přikládejte v co největším rozlišení a kvalitě, ideálně z fotoaparátu nebo dobrého mobilu. Skenované fotky skenujte v nejvyšším rozlišení (DPI). Přeposílání přes FCB,Whatup atd. snižuje kvalitu. V případě nutné konzultace ohledně zaslané fotky Vás budeme kontaktovat.

Příklad převodu kvalitní fotky

 Příklad převodu kvalitní fotografie.

Gravírování Laserem: Přesnost a Kvalita - S pomocí nejmodernější laserové technologie vám přinášíme možnost vytvořit gravírované fotografie s úžasnými detaily. Kvalitní vstupní fotka od zákazníka je klíčem k dokonalému výsledku, a proto klademe důraz na to, abychom z vašich fotografií vytěžili maximum.Laser

Fotografie na desce masivu o tloušťce 19 mm a více rozměrech se závěsem na zadní straně k pověšení. Foto na vaše přání.

U varianty na masiv zvolíte originální "nedokonalý" vzhled fotky na dřevě a přirozenou přírodní cestu s kresbou dřeva i ve fotce na kvalitní poctivý materiál.  

 

.

 

JWD – Tam, kde se vzpomínky stávají nesmrtelnými.

 Dodání hotového výrobku 2-5  dní.

Velikost : dle varianty

Tloušťka: 19 mm

Foto na dřevo. Fotka na dřevo.

 

 

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MB Avatar autora | 12.7.2024
Velmi povedený výsledek, děkuji!