```
JWD

Fotka na dřevě MDF, tmavší, závěs, 40x30

Fotka na dřevo je velmi originální a trvalé ztvárnění fotografie. Vaše vzpomínky s milovanými přáteli a rodinou, které nikdy nevyblednou ani se nesmažou z telefonu. Gravírované fotky na dřevo jsou spojením přírody, lásky a vzpomínek, protože fotku "vypálíme" laserem s naprostou přesností a detailem. Tím vznikne trvalé spojení fotky s deskou dřeva.

Gravírování fotek na MDF desky máme náležitě otestované a jako jediní nabízíme tento materiál pro převod fotky na dřevo. Gravírované fotky na kartáčované MDF desce jsou netradiční, značně propojené s léty dřeva. Přírodní, originální vzhled.  

Gravírované fotografie nabízíme ve verzi k zavěšení na zeď nebo v luxusním stojánku z masivu. Stačí si vybrat variantu.

Dodání hotového výrobku 2-5  dní. Tmavší, kartáčovaná MDF deska o tloušťce 5mm. Gravírované fotografie, gravírování fotky do dřeva, gravírovaná fotka, gravírování fotky, gravírování fotek do dřeva, gravírování fotek, fotka na dřevě, fotky na dřevo, foto na dřevě.

standardní cena: 1 299 Kč –13 % 1 119 Kč
Můžeme doručit do:
Kód: MDF16
Fotka na dřevě MDF, tmavší, závěs, 40x30
JWD
detailmonika
1 299 Kč –13 %
Velikost: 40x30 cm
Skladem MDF16
Můžeme doručit do: 31.7.2024
1 299 Kč
1 119 Kč

Detailní popis produktu

Přineste kus přírody do vašich vzpomínek s našimi gravírovanými fotografiemi na dřevo.

Fotografie na dřevě - desce MDF jsou tak specifické, jelikož mají jedinečný vzhled - hodně vyniknou přirozená léta dřeva. MDF deska je silnější než překližka a zároveň tenčí než masiv, léta na MDF desce jsou více strukturovaná - dřevěná dýha, léta desky opravdu vyniknou v gravírované fotce, ale jinak než na masivu a překližce. Gravírovaná fotka je pak hodně prokreslená i kresbou dřeva a to MDF desku dělá originálním materiálem

Detail kresby dřeva ve fotce - kartáčovaná deska.

Každá fotografie je specifická a je třeba její grafická úprava a správný výběr desky, kdy se snažíme vybrat pro fotku i ten správný kus materiálu, bez vad, s minimem přechodů tmavších a světlejších let, aby fotka na dřevě působila celistvě. Podle vzhledu fotky je někdy možné využít vysoké detaily, někdy musíme víc vytáhnout kontury fotky, tak, aby na materiálu fotka více vynikla. Vždy foto upravíme tak, aby výsledek byl ten nejlepší možný v závislosti na materiálu a kvalitě, vzhledu fotky. 

Fotografii prosím přikládejte v co největším rozlišení a kvalitě, ideálně z fotoaparátu nebo dobrého mobilu. Skenované fotky skenujte v nejvyšším rozlišení (DPI). Přeposílání přes FCB,Whatup atd. snižuje kvalitu. V případě nutné konzultace ohledně zaslané fotky Vás budeme kontaktovat. Převod kvalitní fotky

Příklad převodu průměrně kvalitní fotky.

Strukturovaná deska, která dá jasně najevo léta dřeva a výsledný vzhled fotky na dřevě je tak opravdu přírodního rázu. Doporučujeme především pro milovníky naturálního stylu a pro toho, kdo má rád přírodní vzhled. Každá gravírovaná fotka na dřevo je jedinečná, s vlastními rysy a odstíny dřeva, které přidávají k magii každého obrazu. Tento exkluzivní a netradiční vzhled je důvodem, proč jsou naše dřevěné fotky tak oblíbené u zákazníků hledajících opravdu speciální dárek.

 Detail desky MDF

Detail tmavší kartáčované MDF desky.

Dodání hotového výrobku 2-5  dní.

Fotka gravírovaná, fotka na dřevě. na strukturovanou MDF desku o tloušťce 5mm 

JWD – Tam, kde se vzpomínky stávají nesmrtelnými.

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
FR Avatar autora | 10.11.2023
Krása, skvělý dárek pro manželku, určite objednám další. Bral jsem ji verzi na stojánku , stojánek je z masivu. Super. Dkěuji