```
JWD

Foto na hrob na břidlici hranaté 10x10cm

Hranaté fotografie na hrob z břidlice jsou tradičním upomínkovým předmětem na místě posledního odpočinku. Fotky na hroby se dají sehnat v několika variantách a formách.

My nabízíme velmi netradiční fotky na hroby, ať už materiálem tak i vlastnostmi a technologickým postupem

Krásnou alternativou fotografie na hrob je břidlice. Pomocí laseru vypálíme fotku do povrchu kamene, fotky na hrob na břidlici jsou neobvyklé a mají svůj jedinečný šedý vzhled na černém podkladu. Hodí se tak elegantně ke každému pomníku či náhrobku.

Břidlice o rozměru 10x10 cm, černá barva, deska s oštípaným okrajem. Šedivé gravírování. Lze ošetřit lakem či olejem.

fotografie na hrob, porcelánové fotografie na hroby, výroba fotek na hrob, foto na pomník, fotky na hroby, fotka na hrob, fotky na hrob, foto na hrob, keramické foto na hrob, jmenovka na hrob, fotky do kamene, fotka na nahrobek

350 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
31.7.2024
Kód: HRO399
Foto na hrob na břidlici hranaté 10x10cm
JWD

Detailní popis produktu

Věčná vzpomínka v břidlici: Laserově gravírované fotky na hrob od JWD

Přírodní trvanlivost a jedinečnost břidlice - Břidlice je materiál známý pro svou přirozenou odolnost a estetickou krásu. Každý kus je jedinečný díky své textuře a odstínům, což zaručuje, že každá nahrobní fotka bude mít svůj neopakovatelný vzhled. Gravírování probíhá přímo do povrchu desky, což zajišťuje, že vaše vzpomínka vydrží roky.

Laserové gravírování pro precizní detaily -  Pomocí speciálního laserového gravírování přetváříme kvalitní vstupní fotky na věčné portréty, které jsou pečlivě "vypáleny" do břidlice. Tento proces umožňuje zachytit i ty nejjemnější detaily, a tak vytváří věrný obraz vašeho zesnulého přítele nebo milovaného mazlíčka.

Cenově dostupné možnosti pro každého - Věříme, že každý si zaslouží možnost uctít památku svých blízkých důstojným způsobem. Proto nabízíme širokou škálu cenově dostupných variant fotek na hroby, které umožňují každému vytvořit osobní a nevšední foto na hrob.

Foto na hrob – netradiční a důstojné -  Nabízíme vám možnost zvolit si netradiční a důstojnou fotku na hrob, která bude sloužit jako stálá připomínka života a lásky, kterou jste sdíleli. Naše služby jsou k dispozici pro vytvoření jak lidí, tak zvířecích pomníků, vždy s respektem a citlivostí k vašim přáním.

Prozkoumejte naše možnosti - nechte se inspirovat našimi laserově gravírovanými fotkami na hrob z břidlice. Pro další informace nebo pomoc s výběrem a objednávkou nás neváhejte kontaktovat. 

JWD – Kde vzpomínky dostávají podobu, která zůstává navěky.

Fotku lze použít i jako vzpomínku do interiéru Vašeho domova a naše milované si připomínat i tam.

Doporučujeme pro dlouhou životnost, ošetřovat pravidelně olejem nebo přelakovat. Pokud chcete výrobek nalakovat, za příplatek +99 kč tuto službu nabízíme.

 Průměr břidlice 10cm. 

Jak ošetřit olejem?

Jak ošetřit lakem?

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotky na hroby
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: