```
JWD

Foto na hrob na keramické dlaždici 20x25

Keramická fotka na hrob v netradičním pojetí vzhledu i technologií o rozměru 20x25 cm. Z keramické dlaždice vytvoříme důstojnou vzpomínku ve formě gravírované fotky na hrob. 

Využíváme vlastní technologický postup, kterým zapečeme speciální přípravek do povrchu keramiky. Fotka na hrob vyrobená touto technologií je mimořádně odolná povětrnostním vlivům, UV záření a otěru, má velmi specifický vzhled a je na pohmat lehce hrbolatá. Gravírování má tmavý vzhled. Více se tomto postupu dočtete ZDE.

Keramická deska bílé barvy o rozměru 20x25.

fotografie na hrob, porcelánové fotografie na hroby, výroba fotek na hrob, foto na pomník, fotky na hroby, fotka na hrob, fotky na hrob, foto na hrob, keramické foto na hrob, jmenovka na hrob, fotky do kamene, fotka na nahrobek

850 Kč
Můžeme doručit do:
Kód: HRO033
Foto na hrob na keramické dlaždici 20x25
JWD
Velikost: 20x25cm
Skladem HRO033
Můžeme doručit do: 31.7.2024
850 Kč

Detailní popis produktu

Hledáte netradiční a důstojné fotky na hroby, které vyniknou díky použití keramiky a speciálnímu laserovému gravírování?

Naše fotky na hroby jsou vhodné pro lidi, zvířata a psy. Chápeme, že je důležité vyjádřit svou lásku a respekt ke svým blízkým, a proto nabízíme možnost přenést jejich fotografie přímo na povrch keramické desky.

Keramika je materiál s vynikajícími vlastnostmi. Je odolná vůči povětrnostním vlivům, UV záření a otěru, což zajišťuje dlouhou životnost fotky na hrob. Gravírování probíhá přímo do povrchu keramické desky, čímž dosahujeme precizních a detailních výsledků.

Důležitou součástí je kvalitní vstupní fotka. Je důležité zaslat kvalitní, ostrou fotku ve vysokém rozlišní. 

Fotky na hroby z keramiky přinášejí nevšední vzhled a dodávají hřbitovu jedinečnost. Použití keramiky umožňuje vytvořit fotky s vysokou kvalitou a detaily, které vydrží dlouho bez ztráty svého vzhledu. Vaše fotka na keramice bude přitahovat pozornost a dodávat hrobu osobitý a důstojný prvek.

Fotku přiložte k položce do přílohy.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: