```
JWD

Hodiny s fotkou ze dřeva, MDF, 29cm, vlastní foto

Hodiny z MDF desky o tl. 5mm s tichým strojkem a Vaší vlastní fotografií. Kulatá varianta se závěsem. Rozměr 300x300mm.

1 290 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
31.7.2024
Kód: HOD03
Hodiny s fotkou ze dřeva, MDF, 29cm, vlastní foto
JWD
hodiny s vlastní fotkou
NAJDETE JEN U NÁS

Detailní popis produktu

Potřebujete nové hodiny, chcete zkrášlit svoji domácnost a nebo hledáte originální dárek ve formě hodin? Navíc s fotkou, kterou si sami vyberete? Psí kamarád, babička s vnoučkem, fotka ze svatby a nebo manžel na motorce jako hodiny do garáže? Umíme. Přírodní materiál se hodí do každé místnosti a je tedy vhodný i jako dárek.

U hodin z MDF desky strojek částečně zafrézujeme do desky. Používáme tiché strojky a vzhledné rafičky, které se hodí ke každé fotce. Baterie není součástí balení.

Fotografie na desce MDF jsou také specifické, jelikož mají jedinečný vzhled - hodně vyniknou přirozená léta dřeva. MDF deska je silnější než překližka a zároveň tenčí než masiv, léta na MDF desce jsou více strukturovaná - dřevěná dýha, léta desky opravdu vyniknou ve fotce, ale jinak než na masivu a překližce. Fotka je pak hodně prokreslená i kresbou dřeva což dělá MDF strukturovanou desku originálním materiálem, někomu se tento styl však nemusí zamlouvat, proto si porovnejte fotografie i na jiných materiálech, aby jste si byli jistí, který styl se vám více líbí. Případně navštivte náš facebook.com/jwooddes, kde uvidíte i postupy z výroby a rozdíly mezi jednotlivými materiály.

U varianty na strukturované MDF desky zvolíte originální "nedokonalý" vzhled fotky a dáte tak najevo Váš originální a přírodní styl.

Každá fotografie je specifická a je třeba její grafická úprava a správný výběr desky, zvláště u masivu, kdy se snažíme vybrat pro fotku i ten správný kus materiálu, bez vad, s minimem přechodů tmavších a světlejších let, aby fotka působila celistvě. Podle vzhledu fotky je někdy možné využít vysoké detaily, někdy musíme víc vytáhnout kontury fotky, tak, aby na materiálu fotka více vynikla. Vždy foto upravíme tak, aby výsledek byl ten nejlepší možný v závislosti na materiálu a kvalitě, vzhledu fotky. Tato úprava je již v ceně, ať už nám to zabere 20 minut nebo 2 hodiny.

Fotografii prosím přikládejte v co největším rozlišení a kvalitě, ideálně z fotoaparátu nebo dobrého mobilu. Skenované fotky skenujte v nejvyšším rozlišení (DPI). Přeposílání přes FCB,Whatup atd. snižuje kvalitu. V případě nutné konzultace ohledně zaslané fotky Vás budeme kontaktovat.

Dodání hotového výrobku 2-5  dní.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hodiny s fotkou MDF
Hmotnost: 2 kg
Materiál:: MDF deska
Tloušťka:: 5mm
Velikost:: průměr 300mm
Dárkové balení:: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: