```
  • 1 z 3
 

Foto na hrob na keramické dlaždici 15x15

 

Porcelánová fotografie na hrob, gravírovaná laserem na keramickou dlaždici. Foto na hrob netradičně. Vhodné na hrob i jako památka na doma.

Dostupnost Skladem
Varianta
Můžeme doručit do
1.3.2024
690 Kč
   
Značka JWD
Kategorie Fotky na hroby
 

Hledáte netradiční a důstojné fotky na hroby, které vyniknou díky použití keramiky a speciálnímu laserovému gravírování?

Naše společnost se specializuje na výrobu fotografií na hroby z keramiky s využitím nejmodernějších technologií.

Naše fotky na hroby jsou vhodné pro lidi, zvířata a psy. Chápeme, že je důležité vyjádřit svou lásku a respekt ke svým blízkým, a proto nabízíme možnost přenést jejich fotografie přímo na povrch keramické desky.

Keramika je materiál s vynikajícími vlastnostmi. Je odolná vůči povětrnostním vlivům, UV záření a otěru, což zajišťuje dlouhou životnost fotky na hrob. Gravírování probíhá přímo do povrchu keramické desky, čímž dosahujeme precizních a detailních výsledků.

Důležitou součástí je kvalitní vstupní fotka. Je důležité zaslat kvalitní, ostrou fotku ve vysokém rozlišní. Naší grafici se postarají o její úpravu a přípravu pro gravírování na keramiku. Díky našemu speciálnímu laserovému gravírování získáte nejen důstojnou, ale také netradiční fotku na hrob.

Ceníme si vašeho rozpočtu a proto nabízíme cenově dostupné varianty. Chceme, abyste měli možnost si vybrat a upravit fotku na hrob dle svých představ, aniž byste překračovali své finanční možnosti.

Fotky na hroby z keramiky přinášejí nevšední vzhled a dodávají hřbitovu jedinečnost. Použití keramiky umožňuje vytvořit fotky s vysokou kvalitou a detaily, které vydrží dlouho bez ztráty svého vzhledu. Vaše fotka na keramice bude přitahovat pozornost a dodávat hrobu osobitý a důstojný prvek.

Vyberte si netradiční fotky na hroby z keramiky od nás a přidejte do hřbitova důstojnost a originalitu. Navštivte naši webovou stránku a objednejte si svou vlastní fotku na hrob ještě dnes.

Fotku přiložte k položce do přílohy.

Varianta na přání - lze zvolit svojí dlaždici a svoji velikost -taková poptávka je vždy naceněna individuálně.

  

Výhody:

- nemusíte nikam jezdit, vše vyřídíme na dálku

- grafické zpracování fotky v ceně

- individuální přístup

- neobvyklý vzhled fotky

 

Nevýhody:

- vlastní montáž

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: