```
JWD

Dřevěná krabička - Krabička čajová z MDF desky

Krabička se zvedacím víčkem s dělítkem uvnitř, ze série Eco Friendly.

199 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
31.7.2024
Kód: KRAB12
Dřevěná krabička - Krabička čajová z MDF desky
JWD

Detailní popis produktu

Krabička se zvedacím víčkem s dělítkem uvnitř. Krabička se hodí jako dekorace, na čaje, šperky a další. Krabička je ze série Eco Friendly - recyklovaných materiálů. 

Krabičky zasíláme jako skládačku v rozloženém stavu, sestavení je jednoduché a v případě nouze se inspirujte fotkami u výrobku. Krabičky vyrábíme tzv. "na kladivo", díly do sebe stačí "naťukat" kladivem a spoje pevně drží, někdy je však možné, že spoj bude volnější a doporučujeme v obou případech slepit.

Krabičky jsou vyrobené z dekorované MDF desky, ta sama o sobě moc přírodní není (je to lisovaný dřevěný odpad s lepidlem), ale materiál se vyrábí a při jeho zpracování vzniká dost zbytků a odpadů, které by skončily na skládce nebo ve spalovně. My jsme navázali spolupráci s některými firmami, tyto zbytky odkupujeme a odpadu dáváme nový život ve formě našich krabiček. A to hned dvakrát - MDF deska je vyrobena z lisovaného odpadu v dřevovýrobě, třísky a piliny se namelou a slisují s lepidlem a vyrobí ze z něj deska. Ta se pak používá jak "záda" ve skříních a nábytku. Tyto desky jsou velkoformátové a u řezání vzniká odpad v podobě malých kousků. My tento odpad využijeme vlastně podruhé a vdechneme mu nový život.

Na krabičku Vám vygravírujeme krátký text, který je v ceně. 

Materiál: MDF -různé dekory, jednostranně dekorované

Velikost: 15x15x4,5 cm

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: