```
JWD

Velikonoční ošatka

Velikonoční dekorace pro originální výzdobu na svátky Velikonoční. Ošatka na vajíčka, vyřezávaná.

220 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
31.7.2024
Kód: VEL12
Velikonoční ošatka
JWD

Detailní popis produktu

Velikonoce jsou u nás jedním z velkých svátků a každý si chce svůj domov či provozovnu originálně vyzdobit. I v tom Vám rádi pomůžeme a nabízíme sérii velikonočních výrobků z překližky, které jsou originální, potěší a navíc jsou z přírodního materiálu.

Vyřezávaná ošatka na vajíčka či sladkosti (nejsou součástí). Pokud neradi otevíráte koledníkům, můžete ošatku vystavit před vchod a jen doplňovat vajíčky.

Na výrobky nabízíme gravírování vašeho textu či loga, pokud nám to umožní dostatek místa na výrobku. U vyřezávaných výrobků jako je ošatka je to možné např. jen na dno. Stačí nám do objednávky doplnit váš požadavek a my ho zkusíme zpracovat, případně se Vám ozveme ke konzultaci.

Překližka je pevná a ohebná deska, takže se nemusíte bát poškození při běžném používání. Naše výrobky dodáváme jako skládačku a tak se navíc zabavíte i skládáním výrobku, můžete tak motivovat i děti, aby se zapojily do výzdoby. Výrobek je nutný složit, po složení doporučujeme zakápnou spoje řídkým vteřinovým lepidlem, aby došlo ke zpevnění a dílky nevypadly ze zámků. Lepidlo máme také v nabídce.

Každý výrobek je v dárkovém balení, proto ho můžete bez starosti objednat i jako dárek svým blízkým. 

 23x23x10cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Velikonoce
? Délka:: 230
? Šířka:: 100 mm
? Výška:: 100 mm
Materiál:: překližka
? Tloušťka:: 3 mm
Dárkové balení:: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: