```
JWD

Velikonoční prkénko z masivu s vlastním textem

Velikonoční prkénko z masivu s velikonočním ornamentem a vlastním textem.

489 Kč
Můžeme doručit do:
Kód: VELTAC07
Velikonoční prkénko z masivu s vlastním textem
JWD
Velikost: 20x25cm
Skladem VELTAC07
Můžeme doručit do: 31.7.2024
489 Kč

Detailní popis produktu

Originální doplněk do kuchyně, na grilování a nebo jako krásný dárek na míru. To jsou naše prkénka z masivu s Vaší fotografií a nebo logem či textem. Krásný dárek i stylový doplněk do restaurací či hotelů na servírování. Nabízíme ve variantě gravírování foto a nebo variantu z logem či textem.

Prkénko je broušené a frézované, má zaoblené hrany. Síla materiálu 19mm zaručuje pevnost a dřevo je samo o sobe antibakteriální a tak nepotřebuje další úpravy. 

U varianty na masiv zvolíte originální "nedokonalý" vzhled fotky či textu a přirozenou přírodní cestu s kresbou dřeva i ve fotce na kvalitní poctivý materiál. 

Každá fotografie je specifická a je třeba její grafická úprava a správný výběr desky, zvláště u masivu, kdy se snažíme vybrat pro fotku i ten správný kus materiálu, bez vad, s minimem přechodů tmavších a světlejších let, aby fotka působila celistvě. Podle vzhledu fotky je někdy možné využít vysoké detaily, někdy musíme víc vytáhnout kontury fotky, tak, aby na materiálu fotka více vynikla. Vždy foto upravíme tak, aby výsledek byl ten nejlepší možný v zavislosti na materiálu a kvalitě, vzhledu fotky. Tato úprava je již v ceně ať už nám to zabere 20 minut nebo 2 hodiny.

Fotografii prosím přikládejte v co největším rozlišení a kvalitě, ideálně z fotoaparátu nebo dobrého mobilu. Skenované fotky skenujte v nejvyšším rozlišení (DPI). Přeposílání přes FCB,Whatup atd. snižuje kvalitu. V případě nutné konzultace ohledně zaslaného textu Vás budeme kontaktovat.

Upozorňujeme, že na tyto produkty se nevztahuje záruka. Vzhledem k tomu, že je výrobek určený pro krájení a práci v kuchyni, gravírování může časem blednout a poškrábe se vlivem používání a mytí. Nedoporučujeme dávat do myčky, ale mít v ruce. 

Dodání hotového výrobku 2-5  dní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: