```

Recyklace a využití odpadu

Využití odpadu při zpracování velkoformátových desek. Eco Friendly krabičky.

Rádi se chlubíme tím, že pracujeme s materiály, které nám dala příroda.

Spárovka z masivu, dřevěná překližka, lisovaná MDF deska, desky štípané břidlice, keramická dlažba, sklo a další materiály. 

To vše využíváme k naší zábavě, koníčku a obchodu. To že pracujeme s přírodními materiály ale nebereme jen jako zábavu, koníček a byznys, ale také jako závazek!!

Kromě nápadů jak využít to co nám příroda dala, máme také nápady, jak jí to vrátit. Do budoucna máme další plány ohledně většího přátelství k přírodě,  nyní ale začneme tím, že představíme novou Sérii "Eco Friendly" krabiček.


Krabičky jsou vyrobené z dekorované MDF desky, ta sama o sobě moc přírodní není (je to lisovaný dřevěný odpad s lepidlem), ale materiál se vyrábí a při jeho zpracování vzniká dost zbytků a odpadů, které by skončily na skládce nebo ve spalovně. My jsme navázali spolupráci s některými firmami, tyto zbytky odkupujeme a odpadu dáváme nový život ve formě našich krabiček. A to hned dvakrát - MDF deska je vyrobena z lisovaného odpadu v dřevovýrobě, třísky a piliny se namelou a slisují s lepidlem a vyrobí ze z něj deska. Ta se pak používá jak "záda" ve skříních a nábytku. Tyto desky jsou velkoformátové a u řezání vzniká odpad v podobě malých kousků. My tento odpad využijeme vlastně podruhé a vdechneme mu nový život.

Naše série krabiček z MDF desek, jednostranně dekorovaných je tedy vyrobena z odpadu, můžeme na ně tak dát přátelskou cenu a budeme nadšení, když tento "odpad" budete dál využívat ve svých domovech nebo dílnách.