```

JAK SI VYBRAT MATERIÁL NA FOTKU?

Jak si vybrat materiál pro gravírovanou fotku?

Nejprve bychom se měli podívat na to, jakou fotku vybrat, abychom dosáhly nejlepších výsledků.

Pro kvalitní výstup to chce i kvalitní vstup, gravírovaná fotka by měla být ostrá, bez větších stínů, nerozmazaná, kvalitní s dostatečným rozlišením, ideální je přímo ze zdroje - telefonu, fotoaparátu, bez úprav a posílání přes messengery a další komunikátory, kde dochází ke ztrátě kvality. 

Fotka na dřevo - elegantní, přírodní, originální

Gravírujeme na více druhů dřeva, překližku dnes již dělá každý a my se chceme odlišit, naše gravírované fotky na MDF deskách jsou nevšední a jejich vzhled je ve stojánku z masivu o něco eklusivnější než klasická překližka.

Fotografie na masivu jsou také velmi specifické - masiv velmi prokreslí léta dřeva, vzhled je velmi přírodní, fotka je propojená s kresbou dřeva.

U fotek na dřevo značení probíhá pomocí laseru, který "zapaluje" dřevo a tím do něj vyrývá grafiku. Výsledek je nesmazatelný a originální.

Na dřevo se hodí všechny kvalitní fotky, včetně skupin, upomínek z výletů, celé rodiny, pejsků a dalších, platí pravidlo kvalitní fotky.

 

Fotka na sklo - nádhera a osobitost

Klasické sklo, černě lakované sklo a sklo Lacobel se často používají pro vystavení v interiérech. Gravírování fotografií na skle dodává výslednému produktu luxusní vzhled. U klasického skla se vytváří značení metodou vyrytí do skla, zatímco u skla Lacobel se využívá metoda odstranění lakované vrstvy na skle, což vytváří krásný vzhled. 

Na sklo jsou vhodnější portréty a obličeje, případně méně lidí. Na skle je znát každý špatný pixel na fotce, její kvalita je důležitá

 

Fotka na břidlici a keramiku - netradiční vzhled

Gravírování na břidlici je uměním, které využívá moderní technologie laseru k vytvoření trvalého a precizního značení na povrchu břidlice. Při gravírování paprsek laseru odstraňuje část povrchu břidlice, což vytváří trvalé značení s jasnými detaily a kontrastem, kdy je gravírování do bílo šedé barvy. Vytváří se tak kontrast k černému pozadí. Gravírování je povrchové, není do hloubky ani nevystupuje. Výsledek je hladká deska včetně značení.

Gravírované fotky na keramiku - tento proces, který jsme si sami vyvinuli , využívá speciálního technologického přípravku, který je zapečen do glazury dlaždice, vytvářejíc pevný a odolný spoj - spečou se dohromady. Výsledkem je hrubý na dotek, jemně vystouplý vzhled značení, který zaručuje trvanlivost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám i mechanickému poškození.

Jsou vhodné především kvalitní, zaostřené fotky jako portréty, případně přiblížené osoby.

 

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...