```

JAK VYPADÁ GRAVÍROVÁNÍ NA SKLENICI A LAHVI?

Originální dárky které pohladí na duši, uchovejte své vzpomínky navždy vyryté do skla.

Gravírování na sklenicích a lahvích představuje způsob, jak vytvořit osobní a trvalé značení s využitím moderních technologií. Tato metoda umožňuje vytvářet výjimečné skleněné výrobky s fotografiemi, texty či jinými prvky dle vašeho přání.

Gravírování probíhá prostřednictvím rotačního válce, kde je paprsek laseru využit k odstranění části materiálu dle vytvořených dat, čímž vzniká trvalé a precizní značení, které je zaryté do skla. Pro dosažení kvalitních výsledků je klíčové disponovat kvalitními fotografiemi a vstupními daty. Texty lze upravit dle individuálních požadavků a přání.

Gravírování na lahvích probíhá podobným způsobem, kdy je lahev uchycena do nástavce a fotka se rotací obtočí po obvodu lahve. Výsledek je vždy závislý na kvalitě vstupních dat a fotografií. Portréty se zvlášť hodí pro gravírování na sklenicích a lahvích, ideálně jedna až dvě osoby s důrazem na detaily obličeje, což zajistí nejvyšší kvalitu a výraznost výsledného značení. Fotografie se skupinami, nebo více osobami jsou na sklo problematické a mnohdy nereálné.

U gravírování na sklenice zpravidla automaticky ořezáváme danou grafiku a gravíruje se jen požadovaná osoba, logo, text bez pozadí. V případě že fotka neumožnuje hezké oříznutí, vytvoříme ořez ve formě oválu nebo kruhu.  Fotky zdarma zpracujeme a v případě požadavku zašleme i náhled, ten zasíláme u sklenic v případě že je ořez fotky náročnější.

Gravírování na sklenicích a lahvích představuje spojení osobního doteku s moderní technologií, které umožňuje vytvářet unikátní a trvalé skleněné výrobky, které zanechají nezapomenutelný dojem a představují naprostou špičku v oblasti personalizovaných dárků a výjimečných výrobků pro speciální příležitosti.

Přesto, že využíváme kvalitní skleničky i stroje, je přirozenou vlastností skla, že se štípe. Toto minimalizujeme našimi vytestovanými pokusy a však občas jemná nedokonalost vznikne. Obzlášť u textů jsou možné menší nedokonalosti především při okrajích viz foto výše, naopak u fotek se dá využít detailu a případná nedokonalost se snadno ztratí.

 

Záznamy nebyly nalezeny...