```

JAK BALÍME A POSÍLÁME?

"Bezpečné balení a doručení: Jak pečujeme o vaše objednávky z našeho e-shopu"

U nás je bezpečnost vašich objednávek na prvním místě. Každý výrobek, který opouští naší dílnu je pečlivě zabalen s cílem zajistit bezpečné doručení a zachování kvality. Naše gravírované výrobky jsou baleny s péčí a pozorností, aby dorazily v perfektním stavu.

Doručení probíhá prostřednictvím spolehlivé služby Zásilkovna, která nabízí možnost doručení buď na vaši adresu, nebo do Z-boxů či výdejních míst, kterých jsou tisíce, můžete si tak balíček v klidu vyzvednout dle Vašich možností a nečekat na kurýra.

Každý balíček je pečlivě zabalen s použitím výplní a ochranných obalů, často v esteticky přitažlivých poštovních krabicích, s výjimkou větších objednávek, které vyžadují jiný typ balení.

Pro ty z vás, kteří si přejí ještě vyšší míru péče, nabízíme také službu "KŘEHKÉ ZÁSILKY" za příplatek. Tímto způsobem vaše zakázka dorazí nadstandardně zabalena, abychom zajistili maximální ochranu během přepravy.

I přes všechna opatření je možné, že se výrobek poškodí, v tom případě nás můžete kontaktovat a my vyřešíme reklamaci u dopravce za Vás a dle posouzení zašleme hned výrobek nový.

U objednávek u kterých není vyžadován náhled vyrábíme z pravidla do dvou dnů od potvzení objednávky nebo platby. U zakázkových výrobků mimo běžný sortiment či náhrobních desek trvá zpravidla výroba o něco déle, většinou 7-21. Záleží také na aktuální vytíženosti dílny.

Vždy se ale snažíme zpracovat Vaší objednávku co nejdříve.

Pokud jde o platbu, umožňujeme vám výběr z několika možností.

Můžete zaplatit dobírkou (za poplatek, který pokrývá náklady na dopravu), online kartou (s poplatkem banky) nebo převodem, který je u nás zdarma. Vaše spokojenost a bezpečnost jsou pro nás prioritou číslo jedna! Až zvolíte jakokoliv platbu, vždy bude přes naší bránu bezpečná.

Záznamy nebyly nalezeny...