```

Pečlivé balení produktů

Každý výrobek který vznikne v naší dílně musíme v pořádku přepravit k Vám - našemu zákazníkovi. Nebereme balení na lehkou váhu a všechny výrobky balíme s nejvyšší pečlivostí. Používáme několik druhů a velikostí krabic, abychom se přizpůsobily každé naší položce. Při balení se snažíme být maximálně ekologičtí a všechny obaly jsou recyklovat nebo znovu použít.

Recyklovatelná kartonová krabice

Výrobky balíme do klasických klopových nebo poštovních krabic vyrobených z pevného kartonu, který zajištuje vnější ochranu celé zásilky, standartně zajišťujeme lepenkou proti otevření či případné krádeži. Klopové krabice používáme hlavně na sklenice a lahve, poštovní skládané krabice zase na náhrobky, fotky a další ploché materiály.

Ekologická a využitelná výplň

Jako výplň používáme tzv. mirelon a výplňové chipsy. Mirelon je flexibilní pěnový materiál a skvěle ochrání každou sklenici, lahev či desku, mirelonem obalíme každý výrobek a vyplníme duté otvory výrobků - třeba sklenic. Do zbylého prostoru nasypeme ekologické výplňové chipsy. Mirelon můžete doma použít na zabalení či ochranu dalších předmětů či ho ekologicky roztřídit do sběru plastů. Chipsy jsou odolné, lehké a antistatické, jsou velmi šetrné k životnímu prostředí, vyrobené na bázi škrobu. Biologicky rozložitelné a kompostovatelné.

Spolehlivá přepravní společnost

Spolupracujeme se spolehlivými partnery - Zásilkovna -  která disponuje tisícemi výdejních míst a boxů, kde si můžete zásilku v klidu vyzvednout, když se to hodí Vám. Samozřejmě doručujeme i na adresu. Každá zásilka je standartně pojištěná, pokud by se i přes naše pečlivé balení výrobek poškodil, reklamaci vyřešíme za Vás. Její vyřízení zabere pár dnů. Přeprava přes zásilkovnu je vhodná pro všechny naše produkty kromě skleněných desek od rozměru 40x30. Tyto desky posíláme přes TOPTRANS, který nám garantuje dodání zboží bez poškození, pokud by však k poškození došlo, garantujeme Vám výrobu nové desky obratem.

 

 

Dárkové balení

V současné době nenabízíme dárkové krabice a balení, soustředíme se především na to, aby Vaše objednávka dorazila vždy v pořádku.